Beru na vědomí

Hledáme nové kolegy

Zaujala vás naše nabídka?

Pošlete nám svůj životopis na e-mail prace@projectsoft.cz nebo volejte 495 052 150.

Elektromontér

Uplatnění pro absolventy SOŠ a SOU.

Vhodné i pro čerstvé absolventy.

Náplň práce:

  • elektromontážní práce
  • výroba rozvaděčů

 Požadujeme:

  • technické znalosti z výše uvedeného oboru
  • ŘP sk. B
  • vzdělání SOU, SŠ elektrotechnického zaměření
  • základní znalost AJ
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se
  • schopnost práce samostatně i v týmu

 Nabízíme:

  • práce na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
  • tým zkušených kolegů, kteří pomohou s adaptací do pracovní pozice
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • jistota profesního a osobního růstu
  • pravidelná celofiremní a individuální školení
  • odměňování dle schopností, zkušeností a především kvalitních výsledků práce
  • pracovní bonusy (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, jazykové vzdělávání a další)

Termín nástupu:
nástup možný ihned

Místo pracoviště:
Hradec Králové

Kontakt:
Věra Grusserová

Skrýt nabídku

Pracujeme pro tyto prestižní značky

  • Budějovický Budvar, n.p.
  • Evropská kosmická agentura
  • Evropská jižní observatoř
  • Tereos TTD, a.s.
  • OLMA, a.s.
  • Univerzita Karlova
  • ČVUT
  • Mlékárna Hlinsko, a.s.