Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 

Řízení a vizualizace technologických procesů, strojní a technologický inženýring, výrobní informační systémy

 

Průmyslová
automatizace

Věda a výzkum

Cukrovary

Nabízíme nové technologické celky a zajišťujeme rekonstrukce a modernizace stávajících technologií.

  • Příjem řepy
  • Extrakce
  • Epurační linka včetně dekantéru, kalolisu
  • Odpařovací stanice
  • Sváření cukrovin a odstředivky
  • Doprava a skladování cukru
  • Vápenka a výroba vápenného mléka
  • Řepná laboratoř a čistička odpadních vod

Nabídka pro cukrovary

Pro cukrovarnický průmysl provádí ProjectSoft již od svého založení expertní, konzultační a projekční činnost v oblasti bilančních výpočtů, modernizace provozů a zvyšování kapacity výroby včetně přípravy staveb.

V současné době jsme schopni realizovat celou výrobní technologii včetně pomocných provozů cukrovaru. Technologii vybavujeme moderním a unikátním řídicím systémem, který kromě řízení výrobních a pomocných procesů a jejich vizualizace, archivace provozních dat apod. zajišťuje i vedení laboratorního deníku a sledování výroby cukru od nákupu surovin až po konečný produkt.

Technologie a automatizace

Firma ProjectSoft vznikla jako cukrovarnická firma již v roce 1990 a stále je lídrem cukrovarnického průmyslu v Čechách a na Slovensku. Zkušenosti našich inženýrů působících v cukrovarech za 25 let nám umožňují dodávat technologie do všech částí světa.

Nabízíme nejen strojní dodávky, ale také automatizaci kompletních a nebo jednotlivých provozních celků cukrovaru. Dodáváme řídicí systémy dle přání zákazníka (např. Siemens) včetně instalací a oživení. Naší specialitou je vlastní systém automatického vaření cukrovin, který se stal již standardem v respektovaných mezinárodních cukrovarnických společnostech.

Máme vlastní vizualizační systém – TomPack, který jsme na trh uvedli v roce 1994 a je jedním z technicky nejvyspělejších a především nejspolehlivějších programů pro vizualizaci technologických procesů.

Také nabízíme strojní dodávky částí cukrovarnických technologií včetně instalace a automatizace.

Příklady aplikací

Řízkolisová stanice
Filtrace
Dekantér
Třídění cukru
Doprava cukru
Cukerní dopravní cesty
Copyright © 2023 ProjectSoft HK a.s.   |   Design & SEO: Neofema, s.r.o., Redakční systém: Kompletweb